İstanbul Özel Kalamış Lisesi'nde tamamladığı orta ve lise eğitimi döneminden sonra İngiltere Londra'da Oxford College'ı , Ankara Üniversitesi D.T.C.F Dil Bilimi Lisans Eğitimini bitirdi. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Bankacılık Enstitü Programına katıldı.

A.B.D. Washington D.C. George Washington Üniversitesi'nde Kampanya Yönetimi "Events Management" eğitimini tamamladı. Aldığı eğitimlerin doğrultusunda Amerika'da Nebraska, Virginia, Maryland, Pennsylvania ve Washington DC'de bu alanda yer alan çalışmalarda aktif rol üstlendi.

Satış ve Pazarlama Teknikleri konusunda eğitim programını yurt içi ve yurt dışında verdi. Uzun yıllardan beri Pazarlama İletişimi, Satış ve Pazarlama konularında sektörün lider firmalarında üst düzey yönetici olarak görev aldı.

Firmaların satış ve pazarlamaya yönelik Etkinlik Yönetimi ( Fuar, Kongre, Seminer, Eğitim organizasyonları vs. ) Dağıtım Kanalı oluşumu ve takibi, Toptan ve Perakende Satış, Pazar analizi, Pazar payı, Pay'ı korumak ve büyütmek, Yeni pazarlar bulmak, Operasyonel verimliliği revize etmek ve arttırmak, Ürün yönetimi ve gelişimi, Bireysel yaşam koçluğu, İş yaşam koçluğu, Kişiler arası ilişkilerin geliştirilmesi, Etkili sunum becerilerinin geliştirilmesi, Müşteri memnuniyetini artırma becerilerinin geliştirilmesi, Müşteri İlişkileri, Kurumsallaşma alt yapısının oluşturulması vb . alanlarda danışmanlık yapmaktadır.

Ulusal ve Uluslararası düzeyde Pazarlama İletişimi, Etkinlik Yönetimi, KOBİ Danışmanlığı ve Ticari destekler konusunda da birçok şirketlere danışmanlık hizmeti vermektedir.

Yurt içinde çeşitli sivil toplum kuruluşlarına üye olmasıyla beraber yurt dışında Uluslararası Kadın Yöneticileri Derneği, Women Information Network ve Washington Network Group üyesidir.

Önceki
Önceki Konu:
Hüseyin Avni Aker
Sonraki
Sonraki Konu:
Tuğba Kalafatoğlu

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Adınız:
Mesajınız:
 
© 2015 Bilgiler
Coğrafya