1955 Gaziantep doğumlu. Hacettepe Üniversitesi Dil Bilimi Bölümü'nden mezun oldu. ODTÜ'de Öğretim görevlisi olarak çalıştı. ODTÜ bursuyla İngiltere'de eğitimini sürdürdü. YÖK'ten hemen sonra ODTÜ'deki görevinden istifa etti. Gaziantep'te, BIEM (Bilgisayar İngilizce Eğitim Merkezi) kurslarının müdürü, yöneticisi ve öğretmeni olarak çalışmaktadır.

Mayıs 2002 tarihinde "IŞIK" şiir kitabı, Temmuz 2003'te "KANKA" anı kitabı, Şubat 2005 yılında "ALLEBEN'DE BOĞULMAK" adlı öykü kitabı yayınlanmıştır. Mayıs 2007 tarihinde "IŞIK II" şiir kitabı Amerika'da Infinity Yayınevi tarafından Türkçe olarak yayınlandı.

Eylül 2008 tarihinde ".ölmeseydi" öykü kitabı Almanya da Türkçe olarak yayınlandı.

Ekim 2006 yılında, Türkiye Edebiyat Kültür ve Bilim Adamları ansiklopedisinde biyografisi ve "Kuşlar" öyküsü yayınlanmıştır. Yerel, ulusal, evrensel edebiyat dergilerinde, antolojilerde, gazetelerde yazıları, yazıları ile ilgili eleştiriler, bireyin, toplumun sosyo-kültürel değişimleri ile ilgili, şiir, deneme, öykü yazıları yayınlanmaktadır.

Önceki
Önceki Konu:
Neyyir Arıbaş
Sonraki
Sonraki Konu:
Aydan Şener

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Adınız:
Mesajınız:
 
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler:
© 2015 Bilgiler
Coğrafya