1. Bagajınızı depolamak için ihtiyacınız olan boşluğu hesaplayın ve sonra depolama birimini seçin. Mümkün olduğu kadar küçük olanını seçin çünkü işgal ettiğini yer oranında ödeme yapacaksınız.

2. Ambara günlük giriş yapacaksanız, ambarı yerleşim yerinize yakın bir yerden seçin.

3. Ambara giriş saatlerini ambar temsilcisinden öğrenin. Ambarların birçoğu 24 saat giriş izni verir ancak bazıları sınırlama getirebilir ve bazıları da ücret isteyebilir.

4. Eşyalarınızı depolarken kutular Arasında yürümek için boşluk bırakmayı unutmayın ki bir eşyaya ihtiyacınız olduğunda bütün kutuları taşımayasınız.

5. Aynı ebatlardaki kutuları kullanmak size büyük alanlar yaratacak ve depolamada kolaylık sağlayacaktır.

6. Ağır kutuları aşağı kısımlara yerleştirmeyi ihmal etmeyin ve hafif olanları ve kırılabilir olanları da üst kısımlara yerleştirin.

7. Farklı hava koşullarında bozulacak eşyaları klima kontrollü depolara yerleştirin. Klima kontrolü ekstra maliyete neden olur.

8. Ahşapları mumlamak gibi gerekli ileri yapın, metalleri korumak için koruyucu kullanın.

9. Güvenlik birçok depocu tarafından sağlanan hizmetler arasındadır ancak kendi güvenlik sistemlerimizin olması daima iyidir.

10. Gazolin, boya ve tiner benzeri yanıcı maddeleri ambara depolamayın

Kategoriler:
Etiketler:

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Adınız:
Mesajınız:
 
© 2015 Bilgiler
Coğrafya