08/12/2009 20:22
1973'te İstanbul'da doğan Aybars Kızılsencer, 1991 yılında Bağlarbaşı Belde Özel Deneme Lisesi'nden ve 1996'da Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği'nden mezun olmuştur. İş hayatına 1997'de ABD'de The Daily Record'ta başlamış ve kariyerine Alban Tractor-Caterpillar Dealer'da Pazarlama Uzmanı olarak devam etmiştir. Kızılsencer, 2000'de University of Baltimore'da MBA yüksek lisansını, Pazarlama konusunda uzmanlaşarak tamamlamış ve Gateway Inc'da Kurumsal Teknoloji Çözümleri Danışmanlığı görevine getirilmiştir.

ABD'deki iş hayatına 2001'de CompUSA Inc.'da Pazarlama Müdürü olarak devam eden Kızılsencer, 2002 yılında Türkiye'ye dönüş yaparak, Soyak Yapı A.Ş.'de Pazarlama, Satış ve Kurumsal İletişim'den sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenmiştir. Soyak Yapı A.Ş.'deki bu çalışma döneminde Kızılsencer ayrıca, Bilgi Teknolojileri departmanının kurulmasında ve ERP-CRM Teknoloji sistemlerinin hayata geçirilmesinde aktif rol almıştır.

2007'den beri Zorlu Gayrimenkul Grubunda; Pazarlama, Satış ve Kurumsal İletişim'den sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmektedir. Aybars Kızılsencer, evli ve bir çocuk babasıdır.

Önceki
Önceki Konu:
Hüseyin Kurtoğlu
Sonraki
Sonraki Konu:
Erol Bilecik

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: