06/10/2014 3:00
Olumlamalar bazı insanlar tarafından kolayca görmezden gelinir, oysa enerji üretiminin çok dinamik bir parçası olabilirler. Eğer bu tür olumlu düşüncelerle dolu değilseniz, bu, bilinçsizce olumsuz düşüncelere daldığınız anlamına gelir.
En çok ihtiyacınız olanla uyum içindekileri seçin ve bunları sık sık okuyun. Hangi konuda çalışıyor olursanız olun bunların kendi kendinize olumlayacağınız bazı temel cümleleri içerdiğinden emin olun. Aynaya bakarken bu cümleleri tekrar edin, sonra ikinci ve üçüncü kişileri kullanarak (sen ve o) başka bir şekilde ifade etmeye çalışın. Bunları yüksek sesle söylediğiniz zaman akustik enerjiniz elektro manyetik titreşimlerinizi kuvvetlendirir ve gücünüzü artırır.
Yeni konularda çalışmaya başladığınızda, kendinizle, amaçlarınızla ya da dünyanızla ilgili olumlu kararlarınıza odaklanmanıza yardımcı olacak olumlamaları değiştirin. Kendiniz ve hayatınızı her gün olumlayın. Evren sizi pek çok olumlu yolla ödüllendirecektir.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: