08/12/2009 20:18
1956 yılında Karaman'da doğdu. 1978 yılında Erzurum A.Ü. İşletme Fakültesi "İşletme Yönetimi" bölümünden mezun oldu. 1979 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi "Personel Yönetimi ve Endüstriyel İlişkiler" bölümünde Yüksek Lisans Tezini ve "Örgütsel Değişme" konusunda Yüksek Lisans Tezini hazırladı. "Bir Örgüt Geliştirme Tekniği Olarak Duyarlık Eğitimi" başlığını taşıyan tezi ile 1984 yılında "İşletme Doktoru" ünvanını aldı. 1980 yılında, Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde asistan, 1985 yılında Yardımcı Doçent, 1988 yılında Doçent, 1994 yılında profesör oldu.

1992-95 yılları arasında üniversitenin bünyesinde bulunan Orta Doğu ve İslam Ülkeleri Enstitüsü'nde müdür yardımcılığı görevini yürüttü. Halen Beykent Üniversitesi Rektör Yardımcılığı ve İİBF Dekanlığı görevini yürütmektedir. Beş adet kitabı ve çok sayıda araştırma ve makalesi yayınlanmıştır.

Çağdaş Yönetim Anlayışı Açısından Koçi Bey Risalesi

Bu seminerde, çağdaş yönetim anlayışı ve yönetim teknikleri açısından Koçi Bey Risalesi ele alınacaktır.

Önceki
Önceki Konu:
Mehmet İpşirli
Sonraki
Sonraki Konu:
Ahmet Tabakoğlu

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu