Emre Topoğlu 1982 yılında Ankara' da doğmuştur. Aslen Gaziantepli olan 4 çocuklu bir ailenin en küçük bireyidir. İlk ve orta eğitimini M.Akif İlköğretim okulunda okumuş ve lise eğitimini Ankara'da Çankaya Lisesi'nde İngilizce olarak tamamlamıştır. Üniversite eğitimine 2000 yılında Kırıkkale Üniversitesi İktisadi ve İdari İlimler Akademisini şeref derecesi ile tamamlayan Emre TOPOĞLU, Mezun olduğu yıl aynı okulun Master Programına kabul edilmiştir ve 'Küreselleşme Sürecinde Finansal Krizlerin Türk Bankacılık Sektörüne Etkileri' üzerine tez çalışmaları sürmektedir.

Çeşitli özel eğitim kurumlarında öğretim görevlisi olarak 5 yıl kadar çalışan Topoğlu, aynı dönemlerde Özel bir firmanın finans müdürlüğü görevini de üstlenmiştir.

Halen TBMMVekil Danışmanı kadrosunda görev yapmakta olan Emre TOPOĞLU'nun, bazı yayın kuruluşlarına telif hakkı verdiği 5 adet yayınlanmış eseri de bulunmaktadır.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Adınız:
Mesajınız:
 
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler:
© 2015 Bilgiler
Coğrafya