08/12/2009 20:21
1964 yılında Kayaş, Ankara'da doğdu. İlk Okulu Kayaş Köşklüdere İlköğretim okulunda, Orta okulu Kayaş Ortaokulunda, Liseyi Ankara Ticaret Lisesinde okudu. Anadolu Üniversitesi İş İdaresi Lisans mezunu.ÇALIŞMA HAYATI :

Semt takımlarından, 1947 yılında kurulan ve Ankara Amatör Kümede mücadele eden Kayaş Spor Kulübünde lisanslı sporcu olarak futbol oynadı, daha sonra aynı kulüpte yöneticilik yaptı.Merkezi Ankara' da bulunan ve Ankara'da faaliyet gösteren 265 amatör spor kulübünün üst kuruluşu olan Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunda 1990 yılından bugüne kadar Yönetim Kurulu üyeliği, Genel Mali Sekreterlik, Genel Başkan Yardımcılığı ve halen Genel Sekreterlik görevini yürütmekte.Aynı zamanda 76 vilayette ve Türkiye çapında faaliyet gösteren Amatör Sporların ve illerde oluşturulan Federasyonların üst kuruluşu ve Türkiye'nin en büyük sivil toplum kuruluşu olan Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonunda Yönetim Kurulu üyesi ve Dış ilişkiler ve Eğitim Sekreterliği yaptı,

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonunda Denetleme Kurulu Üyeliği,

Türkiye Badmington Federasyonunda Danışma Kurulu Üyeliği.

Türkiye Futbol Federasyonunda Amatör Futbol Disiplin Kurulu Üyeliği görevlerinde bulundu.Ankara Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası üyesi olup halen Ankara' da Serbest MALİ MÜŞAVİRLİK yapmaktadır.

Önceki
Önceki Konu:
Y. Seçkin Saruhan
Sonraki
Sonraki Konu:
Bülent Tekin

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: