Zihninizin güçlerini ve fonksiyonlarını tanımamak, evlilikle ilgili tüm sorunların sebebidir. Kan-koca arasındaki sürtüşme her ikisinin de bilinçaltı zihnini doğru kullanmasıyla çözümlenebilir. Birlikte dilekler dileyerek beraberliklerini yürütebilirler. Yüce bir ideal üzerine düşünmek, yaşamın yasalarını incelemek, ortak bir amaç üzerine karşılıklı anlaşma içinde olmak ve kişisel özgürlüklerden zevk almak uyumlu evliliği oluşturan temellerdir; en önemlisi de iki kişiyi bir tek kişi haline getiren nikah öpücüğüdür.

Boşanmayı önlemek için en uygun zaman evlilik öncesidir. Çok kötü bir durumdan kurtulmaya çalışmak yanlış bir davranış değildir Ama her şeyden önce sormak gerek: Neden o kötü duruma düşülmüştür? Evlilikle ilgili sorunların gerçek sebebine bakmak; yani meselenin özüne inmek daha iyi olmaz mı?

Erkek ve kadın arasındaki tüm diğer problemlerde olduğu gibi boşanma, ayrılma, mahkemelik olmak gibi problemlerin hepsi de doğrudan doğruya bilinç ve bilinçaltının karşılıklı ilişkisi ve işleyişi hakkında bilgi sahibi olmamaktan kaynaklanmaktadır.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: