08/12/2009 20:22
1979 yılında Erzincan'da doğdu. Çocukluğu orada geçti. 1992 yılında ailesiyle birlikte İstanbul'a yerleşti. Ortaokulu ve liseyi İstanbul'da okudu. 2001 yılında Mimar Sinin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümüne girdi. 5 yıl Neş'e Erdok atölyesinde eğitim gördükten sonra, okuldaki son senesinde eğitimine Aydın Ayan atölyesinde devam etti. Şu anda halen son sınıf öğrencisidir. 2007 yılında mezun olmayı planlıyor.

Farklı kültürlere karşı olan ilgisi sonucunda Fransa, Çin, Brezilya, Bulgaristan, İspanya, Portekiz, Rusya, Ukrayna ve İsrail gibi ülkelerde bulundu. Bu gezilerinde aynı zamanda resim çalışmalarına devam etmektedir.

Üniversitedeki resim eğitimi süresince kişisel üslup ve yetkinliğe erişmeden sergi ve yarışmalara katılmayı uygun bulmadı. Bundan sonra karma, kişisel sergilere ve resim yarışmalarına katılarak sanatını ve iç dünyasını aktif bir şekilde insanlarla paylaşmayı düşünmektedir.

Önceki
Önceki Konu:
Burhan Özer
Sonraki
Sonraki Konu:
Çiğdem Öztürk

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu