08/12/2009 20:22
1973 İstanbul doğumludur. İlköğrenimini Gazi İlkokulu'nda, orta ve lise öğrenimini Cağaloğlu Anadolu Lisesi'nde yapmıştır. 1991 yılında T.Ü. Tıp Fakültesi'nden Tıp doktorluğu ünvanını almıştır. 1998-1999 yıllarında

İ.Ü.Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Fizyoloji ABD'nda, 1999-2000 yılları arasında yine İ.Ü.Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde Farmakoloji ABD'nda araştırma görevlisi olarak çalışmıştır.

2000 yılında İ.Ü İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Çocuk Psikiyatrisi ABD'da çalışmaya başlamış, 2005 yılında uzmanlığını almıştır. 2005 de Çocuk Akıl ve Ruh Sağlığı Derneği'nde bir süre çalıştıktan sonra 2 yıl süreyle özel bir psikiyatri dal hastanesi'nde çocuk ve ergen psikyatristi olarak görev yapmıştır.

Halen İstanbul Caddebostan'da bulunan muayenesinde danışanlarına hizmet vermekte ve çocuk psikiyatrisi alanında çeşitli yurtiçi ve yurtdışı araştırmalarını sürdürmektedir. Evlidir.

Sonraki
Sonraki Konu:
Hande Bilten

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Coğafya Tarih Sitesi Matematik Sorusu Türkçe Sitesi