21/04/2013 6:00
Güzellik alanında her geçen gün yeni bakım ürünleri ve yeni yöntemler keşfedilmekte. Bunlardan en sonuncusu bir cilt bakım ürünü olan pembe maskedir. Pembe maske, uygun fiyatı dolayısıyla kadınların en gözde cilt bakım ürünleri arasında birinci yeri almış durumda. İlerleyen zamanlarda da daha fazla ilgi göreceğe benziyor.

Pembe maske, yalnızca kadınların değil erkeklerin de kullanabileceği bir cilt bakım ürünüdür. Uygulandığı cildi onarması, cildin nem oranını ayarlaması, kırışıkları ve sivilceleri azaltması, siyah noktaları gidermesi, cilde canlı bir görünüm kazandırması sayılabilecek başlıca faydalarındandır. Üstelik bitkisel özlü olduğu için hiçbir yan etkisi yoktur.

Cildin yıpranmasını ve kış aylarında çatlamasını önleyen pembe maske, uzun yıllar yapılmış ağır makyajların etkisini de azaltıyor. Böylece taze ve ferah bir cilde kavuşmamıza olanak sağlıyor. Bu mucizevi ürünün tercih edilmesinin nedenlerinden biri şüphesiz kalça bölgesinde de kullanılabilir olmasıdır. Pembe maske içerisindeki kristal tuzlar uygulandığı bölgede hemen ısınarak yeni hücre oluşumunu tetikliyor. Isınıp soğuyarak da cildin gerginleşmesini yani kalça ve basenlerin sıkılaşmasını sağlıyor.

Pembe maske alınacak veya uygulattırılacak yerler iyi seçilmelidir. Çünkü piyasada pek çok sahte ürün satan ve hizmet sunan kişiler bulunmaktadır. Bu kişilerin veya sattıkları ürünlerin büyük zararlar getirebileceği unutulmamalıdır.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: