Ağır eşyalar daima önce boşaltılmalıdır. Çünkü ağır eşyaları boşaltmak enerjinizi tüketir. İşçiler boşaltmaya başladıklarında dinamik ve enerjik olacaklardır. Bu yüzden ağır eşyaları önce boşaltmak daha iyidir.

Sonra kırılgan ve kırılabilecek eşyaları ayak altından kaldırın. Hasar olmasını engellemek için bu eşyaları ilgili odalara sevk edin.

Sonra hafif kutular ve hafif eşyalar indirilmelidir. İşçilerin işini kolaylaştırmak için ve onların kendilerini daha hissetmelerini sağlamak için siz ve çocuklarınız içeri taşıyabilir. Böyle yapmanızla çocuklarda sorumluluk paylaşacaklardır.

Eşyaları ve kutuları mümkün olduğu kadar çabuk ilgili odalara taşımak iyi bir fikirdir. Çünkü her ne kadar işaretli de olsa daha sonra onları tasnif etmek daha zor olacaktır.

Paketlerin açılması sürecini ertesi güne bırakın. Çünkü eşyaları boşaltma süreci yorulmanız için yeterli bir süreçtir.

Bir odada 5 ila 6 kutu açın ve onları düzenleyin daha sonra gerekli düzenlemeler için değişiklik yapabilirsiniz.

Öncelikle günlük ihtiyacınız olacak eşya paketlerini açınız. Biz öncelikle mutfak eşyalarını açmanızı öneririz.

Çocukların kendi eşya paketlerini açmalarına ve odalarını diledikleri gibi düzenlemelerine izin verin çünkü çocuklar odalarını n zevklerine göre olmasını severler

Bulaşık makinesi, kurutucu ve buzdolabı gibi önemli eşyaları düzenleyin. Hemen hemen düzenlemeyi bitirdiğinizi hissedeceksiniz.

Şimdi masalar, kabinler, kanepeler gibi büyük eşyalar düzenlenecek. Böylece eviniz ufak tefek eksiklikler dışında düzenlediniz, tamamen düzenlemek için birkaç değişikliğe ihtiyacınız var.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: